Poręczne klipsy antykradzieżowe

W dzisiejszych czasach praktycznie w każdym sklepie odzieżowym możemy się spotkać z popularnymi klipsami na ubraniach , a ponadto dodatkach. Jest to zdecydowanie jedno z najskuteczniejszych zabezpieczeń dla film odzieżowych, dlatego chętnie z nich korzystają. Klips nigdy nie przeszkadza w przymierzaniu ubrań, a jest odpowiednim system ochrony dla drogich ubrań, które na nieszczęście dość masowo są wynoszone przez klientów , a oprócz tego klientów.

Pracownice sklepu nie są wstanie upilnować wszystkich klientów, obsłużyć ich i zająć się jeszcze rozkładaniem towaru. Warto więc mieć ten wyjątkowy system w swoim sklepie, by znacząco zminimalizować straty związane z kradzieżą ubrań. Klipsy antykradzieżowe będą potrzebowały jeszcze specjalnego magnesu, ażeby pracownicy sklepu mogli je łatwo zdjąć przy kasie. Tego rodzaju magnes powinien być nie tylko i wyłącznie skuteczny, niemniej jednak też poręczny i przydatny.
Magnes do ściągania zabezpieczeń musi się odnaleźć obok kasy, dlatego warto wybierać systemu, które są dość małe, ale dobrze zdejmują klipsy. W tym przypadku najważniejszym aspektem jest sama siła magnesu. Im silniejszy będzie magnes do klipsów, tym łatwiej i szybciej pracownice sklepu będą mogły go ściągać z ubrań. Silny magnes oznacza nie tylko i wyłącznie szybsze zdejmowanie klipsów z ubrań, ale także minimalizuje ryzyko ich uszkodzenia. Warto zatem inwestować swoje pieniądze tylko w sprawdzoną technologię, która znacząco ułatwi funkcjonowanie dla waszych pracowników i zminimalizuje potencjalne straty wynikające z uszkodzenia ubrań klipsem.
Sprawdź tutaj: magnes 12000GS .

FacebookTwitterGoogle+Share

One comment on Poręczne klipsy antykradzieżowe

Dodaj komentarz