Wsparcie finansowe od inwestora

Największym problemem każdego młodego przedsiębiorcy jest brak środków finansowych. Posiadanie dobrego pomysłu to jedno, niemniej jednak jego zrealizowanie wymaga już ogromnego nakładu finansowego. Jako młodzi przedsiębiorcy nie będziecie mogli liczyć na pomoc instytucji finansowych, ponieważ nie posiadacie stosownej wiarygodności kredytowej.

Będziecie więc musieli wyszukać inny sposób na uzyskanie środków inwestycyjnych niezbędnych do stworzenia waszej firmy. W tym celu warto poszukać współudziałowca inwestycyjnego, który wesprze was finansowo , a ponadto merytorycznie. Na pewno jesteście natomiast ciekawe, gdzie poszukiwać współudziałowca inwestycyjnego , a oprócz tego na jakich zasadach zostanie wam udzielone wsparcie finansowe.
Inwestorzy bardzo chętnie współpracują z młodymi firmami, jeżeli uważają ich właścicieli za osoby kompetentne, a sam pomysł za warty realizacji. W takim przypadku bardzo chętnie wesprą was swoimi środkami inwestycyjnymi w zamian za udziały w waszej firmie. Jeżeli już ten model wam odpowiada, to warto poszukać współudziałowca inwestycyjnego, który zechce wspomóc waszą firmę. Na stronie www szukam współudziałowca inwestycyjnego możecie zarejestrować własną firmę i pokazać waszą ofertę. Strona ta jest w wielu sytuacjach odwiedzana przez inwestorów, którzy szukają nowych sposobności na zainwestowanie swoich środków majątkowych. Jeżeli już wasza oferta przypadnie do gustu dla jednego z inwestorów, to na pewno skontaktuje on się z wami przez pocztę elektroniczną albo telefonicznie. Warto więc skupić się na pisaniu oferty , a ponadto na jej późniejszym, fachowym pokazaniu, abyście mogli przekonać do siebie doświadczonego współudziałowca inwestycyjnego.
Dodatkowe informacje: inwestor szuka pomysłu.

Share

Dodaj komentarz