Tradycje weselne

Wesele jest takim wydarzeniem, które wspomina się latami. W wielu sytuacjach przedmiotem tych wspomnień są wydarzenia o pozytywnym charakterze, a niekiedy całkiem odwrotnie.

Nie właściwie każde gdyż wesele wygląda i przebiega tak samo. Czasami zdarza się tak, że mimo usilnych starań dochodzi do wydarzeń, których wolałoby się uniknąć. Ma możliwość się na przykład zdarzyć tak, że sprzęt, jaki posiada do dyspozycji DJ na wesele Kraków, zawiedzie. Z pewnością wielu z nich jest przygotowanych na takie uwarunkowania, jednakże w każdej chwili sprawia to swego rodzaju zamęt.
Na wielu weselach podaje się alkohol. Prawdopodobnie nie posiada wesel, gdzie go nie posiada, a alkohol, jak wiadomo, robi z ludźmi cuda. Jeżeli już ktoś ma słabą głowę lub staje się nadpobudliwy po alkoholu, to ma możliwość dojść na weselu do przeróżnego rodzaju kłótni i nieporozumień. Wujkowi z Czeladzi ma możliwość nie spodobać się zatrudniony na wesele wodzirej Kraków. I o awanturę bardzo łatwo. Choćby ludzie starają się pilnować i robią wszystko, by zachować fason na weselu, nie w każdej chwili się to udaje. I takie wydarzenia właśnie wspomina się po latach. Oczywiście, gdy udaje się uniknąć awantur i kłótni w trakcie wesela, to jest to powód do dumy. I niekiedy zdarza się tak, że konferansjer Kraków dziękując gościom za udaną imprezę, jest z nimi zupełnie szczery. Choć są i tacy goście weselni, którzy czekają na jakąś bójkę, czy kłótnię. Bo tak jest ciekawiej. Wówczas wesele wspomina się jako to, na którym Tomek stracił ząb, a wujo Mietek złamał sobie nos. Historie weselne są przekazywane przez pokolenia, o ile bez wątpienia jest się czym chwalić.
Zobacz więcej: Konferansjer Kraków.

Share

One comment on Tradycje weselne

Dodaj komentarz