Henna pudrowa

Oprawa oczu bardzo mocno wpływa na wygląd całej twarzy. Jeżeli już mamy do czynienia z bardzo jasną oprawą oczu, to twarz może nie wyglądać zbyt atrakcyjnie. Jeśli włosy są ciemne, a rzęsy i brwi bardzo jasne, to może to wyglądać nawet karykaturalnie.

Wówczas polecana jest henna pudrowa Skierniewice. Dzięki takiej hennie można szybko przyciemnić brwi i rzęsy w bardzo intuicyjny i tani sposób.
Oczywiście efekt nie będzie na stałe, niemniej jednak co najmniej przez kilka tygodni będzie się można cieszyć znacznie ciemniejszą oprawą oczu. Kobieta, która wykona taką hennę, nie będzie się musiała tak mocno malować, jednakże jej wygląd będzie zdecydowanie lepszy. Brwi Skierniewice realnie wpływają na wygląd twarzy. O ile brwi są bardzo słabo zaznaczone, to twarz wygląda nieprawdopodobnie dziwnie. Mocniejsze zaznaczenie brwi w tym samym momencie sprawia poprawę rysów twarzy. Twarz wygląda na bardziej wyraźną i jednocześnie na bardziej estetyczną. Poprawa zarysu jest możliwa poprzez wykonanie henny albo makijażu permanentnego. Henna Skierniewice jest z całą pewnością tańsza i szybsza w zrobieniu, niemniej jednak efekty utrzymują się krócej. Prócz tego za pomocą henny nie możemy odtworzyć braku włosków. Jeżeli już brwi były zbyt mocno wyregulowane, to henna nic nie pomoże. Przyciemni tylko te włoski, które mamy. W takim wypadku lepszym rozwiązaniem byłby makijaż permanentny. Dzięki takiemu makijażowi możemy dorysować włoski, jakich nie mamy i zdecydowanie zaostrzyć rysy twarzy. Wówczas twarz będzie wyglądała dużo lepiej i ograniczymy również czas niezbędny na codzienny makijaż.
Polecana strona: sińce pod oczami.

Share

Dodaj komentarz