DJ czy orkiestra

Do niedawna na weselach grały praktycznie wyłącznie zespoły. Zatrudnienie zespołu na wesele to był obowiązek każdej pary młodej. Dzisiaj czasy się trochę zmieniły i na weselach coraz częściej ukazują się DJ-e.

DJ wesele jest w stanie zabawić poprawnie bardzo podobnie, ja orkiestra. Nowoczesne urządzenia audio emitują doskonałą muzykę, którą można zaimplementować w najmniejszych detalach do gustu pary młodej i wszystkich gości.
Nie powinno się się ograniczać do kwalifikacji wokalnych, dlatego że didżeje są w stanie puszczać muzykę oryginalną, której słucha się jeszcze nie gorzej, niż zespołu. Zespół częstokroć jest dość kosztownym wyjściem, bo jego koszt to kilka tyś. pln. Zespół składa się z 4 albo 5 osób, zatem ta płatność musi się rozłożyć na taką liczbę osób. Tymczasem DJ na wesele jest 1 i tożsamo koszt jego pracy będzie kilka razy tańszy od kosztu pracy całego zespołu. Nie ulega więc wątpliwości, że bardziej opłaca się zatrudnić DJ. DJ na wesele kosztuje od 1000 do 2000 zł, więc jest to z całą pewnością mniej, niż bierze zespół. Taki DJ ma jednak umiejętności, które pozwalają mu zastąpić kilka osób. Puszcza oryginalną muzykę, zatem nie zachodzi tu problem z odwzorowaniem muzyki. W takiej okoliczności jasne jest, że wesele będzie bardzo udane. Część osób obawia się wynajęcia DJ-a, bo myśli, że on sobie nie poradzi, niemniej jednak jest wręcz inaczej. Taki DJ w każdym momencie radzi sobie z weselem i ludzie aż nie wierzą, że impreza z jednym muzykiem może być aż tak udana. Tymczasem tak właśnie jest i wszyscy są zadowoleni z zabawy.
Warto sprawdzić: dj trojmiasto.

Share

Dodaj komentarz